U bent hier: Home › Competitie › Teamindeling Voorjaarscompetitie 2019

Teamindeling Voorjaarscompetitie 2019

Vetgedrukte persoon per team is de aanvoerd(st)er

Vrijdagavond

Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond

Heren Dubbel 35+ Vrijdagavond

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 1

Erwin Zuijderduijn

 

Frank Hofland

Pim Mulder

 

Peter Mulder

Tom Mulder

 

Paul Balk

René Beune

 

Hans Nieuwenkamp

Ronald Dibbink

 

Martin Oortwijn

Niels van Wijk

 

Ronald v/d Berg

 

 

John van Zeist

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 2

Sabine Balk

 

Barbara Sijbrandij

Jessie te Koppele

 

Marili van Grasstek

Hilda Lohschelder

 

Gea Smit

Marloes Reekers

 

Joke Ririhena

Jessica van Westerveld

 

Hetty van Bennekom

 

 

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

 

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond

Open klasse - UGCHELEN 3

 

Open klasse - UGCHELEN 1

Sabine Oolbekkink

 

Bert Oosterhof

Kalinka Kester

 

Cilia Mulder

Ellen Maassen

 

Juanita Mulder

Edith Brink

 

Karin Rolsma

Miranda Dorland

 

Jan van den Bogerd

Susan Bonhof-Verbeek

 

Henk Beeuwkes

Ronneke v.d. Heuvel

 

 

 

 

 

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond

 

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 2

Ronny van Eldik

 

Robert van Kessel

Richard de Wit

 

Hilonka van Kessel

Henk Oortwijn

 

Witse Kuiper

Hilda Wetemans

 

Getty Horstman

Wilma van Wijk

 

Anrik Rengers

Rietje van Santen

 

Lida van Voorthuizen

 

 

 

Zaterdag

 

 

 

 

 

Heren 17+ Zaterdag

 

Heren 17+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 2

Laurens Hogenkamp

 

Roy Hogenkamp

Henri de Witte

 

Jorrit Bouwmeester

Joffrey Rootjes

 

Laurence-Jasper Meijer

Remco Boogaard

 

Daan Kerssen

Jeroen van Esseveldt

 

 

 

 

 

Heren 35+ Zaterdag

 

Heren 35+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 2

Han Blijleven

 

Peter Bosch

Ron Clavel

 

Patrick van de Vlag

Edwin Wieringa

 

Herbert de Jong

Christiaan Wallet

 

Norbert Dolstra

Marcel v/d Bijl

 

Paul Damming

 

 

Leo Jansen

 

 

Gerald Buurman

 

 

 

Heren 35+ Zaterdag

 

Heren 35+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 3

 

Open klasse - UGCHELEN 4

Gerard Brouwer

 

Dennis Homan

René Siedenburg

 

Steven Jansen

Andre Brouwer

 

Richard Jansen

Dimitri van Gerrevink

 

John Kamp

Hans Verspuij

 

Tonny Keijzers

 

 

Edwin Joosten

 

 

 

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

 

Gemengd 17+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 1

 

Open klasse - UGCHELEN 1

Anja Agten

 

Manoek van Pomp

Karen Schweigler

 

Michelle Brouwer

Aggie Wiersema

 

Joey Joosten

Wilma Elshof-v/d Liende

 

Harmjan Gerritsen

Jacqueline van Beek

 

Daniëlle Pluimers

 

 

Sebastiaan Schild

 

 

 

Gemengd 17+ Zaterdag

 

Gemengd 17+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 2

 

Open klasse - UGCHELEN 3

Gijs Mulder

 

Hidde Balk

Gabrielle Kaptein

 

Sophie Kolk

Annemarie Simons

 

Remy Kerst

Yoran van den Berg

 

Jasper Huisman

Edwin Kaptein

 

Evelien Ratelband

 

 

 

Gemengd 17+ Zaterdag

 

Gemengd 35+ Zaterdag

Open klasse - UGCHELEN 4

 

Open klasse - UGCHELEN 1

Sabine Blanken

 

Inge van Vemde

Greetje v. Woudenberg

 

Erik Linden

Susan Oostenbrink

 

Erwin Brouwer

Eva Krabbenbos

 

Jaap Jansen

Jeroen Schenning

 

Lucienne van Luijt

Eduard Winterman

 

Annet Konink

Ronald Kaal

 

John Leegte

Bert Koetsier

 

 

 

 

 

Zondag

 

 

 

 

 

Heren Zondag

 

Heren Zondag

5e klasse - UGCHELEN 1

 

7e klasse - UGCHELEN 2 (Verzoek: 5e klasse)

Kai Arnold

 

Jelle Weerdestijn

Finn Peters

 

Jesper Bolt

Nick Velders

 

Stefan Boone

Rune ten Berk de Boer

 

Guido Steenbergen

 

 

Roy de Bruin

 

 

Timon van Bruggen

 

 

 

Dames Zondag

 

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

4e klasse - UGCHELEN 1 (Verzoek: 2e klasse)

 

2e klasse - UGCHELEN 1

Sophie Kolk

 

Owen v. Westerveld

Mirle Zwier

 

Mats Kaptein

Emma Taken

 

Twan Kaptein

Evelien Ratelband

 

Thijs Buurman

Jamina ter Hoeven

 

Vincent Veeneman

 

 

 

Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag

 

 

2e klasse - UGCHELEN 1

 

 

Lilian Heijmans

 

 

Josefine Flipse

 

 

Saskia van Kessel

 

 

Mila Insinger

 

 

Carmen Welpelo

 

 

 

 

 

Reserve voor senioren: vrijdag/zaterdag

 

 

Lennart Strik

 

 


Ogenblik a.u.b. ...