Teamindeling Voorjaarscompetitie 2020 - senioren-

Vetgedrukte persoon per team is de aanvoerd(st)er

Vrijdagavond

 

 

 

 

 

Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond

 

Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond

2e klasse - UGCHELEN 1

 

3e klasse - UGCHELEN 2

Erwin Zuijderduijn

 

Ronny van Eldik

Pim Mulder

 

Henk Beeuwkes

Tom Mulder

 

Jan Beeuwkes

René Beune

 

David de Vries

Ronald Dibbink

 

Fons van Eldik

Niels van Wijk

 

Thijs ten Kleij

 

 

 

 

 

 

 

Heren Dubbel 35+ Vrijdagavond

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

1e klasse - UGCHELEN 1

 

3e klasse - UGCHELEN 1

Martin Oortwijn

 

Jessie te Koppele

Peter Mulder

 

Jessica van Westerveld

Frank Hofland

 

Sabine Balk

Ronald van den Berg

 

Hilda Lohschelder

Paul Balk

 

Ingrid Bron

Hans Nieuwenkamp

 

Marianne ten Kleij

 

 

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond

4e klasse - UGCHELEN 2

 

4e klasse - UGCHELEN 3

Barbara Sijbrandij

 

Sabine Oolbekkink

Alida van Buuren

 

Ronneke van de Heuvel

Joke Ririhena

 

Ellen Maassen

Maria Peters-Geers

 

Kalinka Kester

Gea Smit

 

Edith Brink

 

 

Susan Bonhof

 

 

Rietje van Santen

 

 

 

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond

 

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond

3e klasse - UGCHELEN 1

 

4e klasse - UGCHELEN 1

Cilia Mulder

 

Robert van Kessel

Betty Lems

 

Hilonka van Kessel

Carina Hoogenberg

 

Thimo Horstman

Joan Jonker

 

Esther Reyneveld

Richard de Wit

 

Gerhard Veluwenkamp

 

 

 

 

 

 

Zaterdag

 

 

 

 

 

Heren 17+ Zaterdag

 

 

5e klasse  - UGCHELEN 1

 

 

Laurens Hogenkamp

 

 

Henri de Witte

 

 

Joffrey Rootjes

 

 

Marco Hogenkamp

 

 

Andre Jansen

 

 

Mark van Donkelaar

 

 

 

 

 

Heren 35+ Zaterdag

 

Heren 35+ Zaterdag

Hoofdklasse - UGCHELEN 1

 

1e klasse klasse - UGCHELEN 2

Han Blijleven

 

Peter Bosch

Ron Clavel

 

Patrick van de Vlag

Edwin Wieringa

 

Herbert de Jong

Christiaan Wallet

 

Norbert Dolstra

Marcel v/d Bijl

 

Paul Damming

Tom Wiering

 

Leo Jansen

Jan van der Worp

 

 

 

 

 

Heren 35+ Zaterdag

 


Heren 35+ Zaterdag

3e klasse - UGCHELEN 3

 


3e klasse - UGCHELEN 4

Gerard Brouwer

 


Jaap Jansen

René Siedenburg

 


Edwin Joosten

Andre Brouwer

 


Dennis Homan

Dimitri van Gerrevink

 


Jeroen van Esseveldt

Hans Verspuij

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

 

Gemengd 17+ Zaterdag

3e klasse - UGCHELEN 1

 

1e klasse - UGCHELEN 1

Anja Agten

 

Manoek van Pomp

Karen Schweigler

 

Michelle Brouwer

Aggie Wiersema

 

Joey Joosten

Wilma Elshof-v/d Liende

 

Harmjan Gerritsen

Jacqueline van Beek

 

Mirle Zwier

Marjan Schild

 

Sebastiaan Schild

 

 

 

Gemengd 17+ Zaterdag

 

Gemengd 17+ Zaterdag

1e klasse klasse - UGCHELEN 2

 

2e klasse - UGCHELEN 3

Gijs Mulder

 

Hidde Balk

Gabrielle Kaptein

 

Sophie Kolk

Annemarie Simons

 

Remy Kerst

Yoran van den Berg

 

Jasper Huisman

 

 

Evelien Ratelband

 

 

 

Gemengd 17+ Zaterdag

 

Gemengd 35+ Zaterdag

3e klasse - UGCHELEN 4

 

1e klasse - UGCHELEN 1

Sabine Blanken

 

Inge van Vemde

Greetje v. Woudenberg

 

Erik Linden

Susan Oostenbrink

 

Erwin Brouwer

Eva Krabbenbos

 

Miriam van Houten

Jeroen Schenning

 

Lucienne van Luijt

Ronald Kaal

 

John Leegte

 

 

 

Zondag

 

 

 

 

 

Heren Zondag

 

 

4e klasse - UGCHELEN 1

 

 

Kai Arnold

 

 

Finn Peters

 

 

Jelle Weerdestijn

 

 

Rune ten Berk de Boer

 

 

Stefan Boone