Teamindeling Senioren Competitie 2022

KNLTB voorjaar 2022 KNLTB 1-4-2022 t/m 17-6-2022  

Teams 30/30 ingeschreven teams

Klik hier voor de indeling van de Voorjaarscompetitie (Senioren, Junioren en Groen)

Klik hier voor de indeling van de Tenniskids Voorjaarscompetitie (Rood & Oranje)

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond
2e klasse (Geen wedstrijdervaring) - UGCHELEN 1
Rianne Aarts - van Grieken (V, 36716030)
Leo Brandsma (M, 36703745)
Kawah Man (V, 14923106)
Alex Nijmeijer (M, 36766496)
Ellemieke Boerstoel (V, 36852562)
Debby Dietrich (V, 37729594)
Raymond Groeneveld (M, 17805384)

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
2e klasse (gem. 14,71) - UGCHELEN 1
Erwin Zuijderduijn (M, 35239522)
Pim Mulder (M, 31167128)
Tom Mulder (M, 30637171)
Gerlof van den Heuvel (M, 26751372)
Niels van Wijk (M, 31167101)

3e klasse (gem. 15,96) - UGCHELEN 2
Remco Boogaard (M, 14030586)
Rik van Westerveld (M, 27685918)
Ronny van Eldik (M, 28020820)
Thijs ten Kleij (M, 23146737)

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
1e klasse (gem. 12,31) - UGCHELEN 1
Martin Oortwijn (M, 16824784)
Peter Mulder (M, 10209638)
Hans Nieuwenkamp (M, 10099859)
Ronald van den Berg (M, 27643646)
Paul Balk (M, 12910597)
John van Zeist (M, 14067854)

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
3e klasse (gem. 15,19) - UGCHELEN 1
Hilda Lohschelder (V, 25104551)
Rosa Tomassen (V, 26832224)
Sabine Balk (V, 25827790)
Ingrid Bron (V, 29416523)
Jessie te Koppele (V, 14088266)
Jessica van Westerveld (V, 26883147)

4e klasse (gem. 16,06) - UGCHELEN 2 
Barbara Sijbrandij (V, 20387997)
Maria Peters-Geers (V, 10126686)
Gea Smit (V, 25325337)
Marili van Grasstek (V, 13199676)
Alida van Buuren (V, 15663779)

4e klasse (gem. 16,06) - UGCHELEN 3
Sabine Oolbekkink-Krijthe (V, 29270138)
Ronneke van den Heuvel (V, 28396111)
Ellen Maassen (V, 31709621)
Kalinka Kester (V, 16077458)
Susan Bonhof-Verbeek (V, 35140585)
Rietje van Santen (V, 22168540)

4e klasse (gem. 16,06) - UGCHELEN 4
Else-Marit Wardenier-Göransson (V, 35120738)
Ilse Baylé- Knip (V, 35203552)
Edith Salemink (V, 27556328)
Gjilke Karsemeijer (V, 23808853)

8&9-Tennis 17+ Vrijdag Avond
2e klasse (Geen wedstrijdervaring) - UGCHELEN 1
Nienke Koenders (V, 15593193)
Milou Hagen (V, 36705454)
Raquel Amzand (V, 36716057)
Cathelijne van den Berg (V, 22127356)
Karien de Roo-Hack (V, 23853719)

2e klasse (Geen wedstrijdervaring) - UGCHELEN 2
Natalie Nieuwenhuis (V, 23498293)
Britt Westrik (V, 36405434)

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse (gem. 14,18) - UGCHELEN 1 
Richard de Wit (M, 25889907)
Jeroen van Burk (M, 17688949)
Karin Rolsma (V, 14252023)
Estrella Mulder (V, 16084225)
Juanita Mulder (V, 16084292)

4e klasse (gem. 16,38) - UGCHELEN 2
René Streef (M, 25344080)
Bart Roodenburg (M, 36347914)
Joan Jonker (M, 35776943)
Carina Hoogenberg-Jonker (V, 35776897)
Anja Agten (V, 16824601)

4e klasse (gem. 16,38) - UGCHELEN 3
Sjoukje van Bommel-Horsman (V, 35587849)
Marina van den Dikkenberg (M, 35140623)
Getty Horstman (V, 31580041)
Nicole Verburgh (V, 35646365)

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
4e klasse (gem. 15,54) - UGCHELEN 1
Ronny van Eldik (M, 28020820)
Marianne ten Kleij (V, 23146745)
Bert ter Horst (M, 35137045)
Edith Jansen-van Eck (V, 20430752)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,90) - UGCHELEN 1
Edwin Kaptein (M, 10209301)
Christiaan Wallet (M, 20201877)
Gerard Brouwer (M, 17539382)
Frank Timmer (M, 10106790)

3e klasse (gem. 14,90) - UGCHELEN 2 
Patrick van de Vlag (M, 25737767)
Herbert de Jong (M, 14694808)
Norbert Dolstra (M, 23874457)

3e klasse (gem. 14,90) - UGCHELEN 3 
Peter Bosch (M, 13191187)
Frank Lampenscherf (M, 16626230)
Peter Cruys (M, 15334767)
Peter Hartung (M, 10107428)

Heren 17+ Zaterdag
5e klasse (gem. 15,19) - UGCHELEN 1
Daan Kerssen (M, 31387659)
Rico van der Linde (M, 23347368)
Twan Kaptein (M, 27643565)
Lars Pol (M, 35523255)
Jorrit Bouwmeester (M, 30136628)
Roy Hogenkamp (M, 27643549)

Heren 35+ Zaterdag
Hoofdklasse (gem. 10,36) - UGCHELEN 1
Ron Clavel (M, 12216372)
Tom Wiering (M, 10108009)
Edwin Wieringa (M, 16092716)
Jeroen Platvoet (M, 10719555)
Han Blijleven (M, 10107134)

3e klasse (gem. 14,98) - UGCHELEN 2
Jeroen van Esseveldt (M, 29984246)
Dennis Homan (M, 35458003)
Jaap Jansen (M, 11988460) Sjoerd Goodijk (M, 15269787)
Harco Wolters (M, 22168001)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse (gem. 15,51) - UGCHELEN 1 
Jeroen Schenning (M, 14826658)
Greetje van Woudenberg (V, 22801189)
Sabine Blanken (V, 15571858)
Eduard Winterman (M, 20697767)
Bert Koetsier (M, 22805206)
Eva Krabbenbos (V, 27930165)

Gemengd 17+ Zaterdag
1e klasse (gem. 9,90) - UGCHELEN 1 
Manoek van Pomp (V, 22868429)
Ruud van Heijningen (M, 12349453)
Joey Joosten (M, 24180513)

1e klasse (gem. 9,90) - UGCHELEN 2
Gabrielle Kaptein (V, 11341041)
Annemarie Simons (V, 10209840)
Gijs Mulder (M, 12629847)
Yoran van den Berg (M, 19355955)

2e klasse (gem. 11,46) - UGCHELEN 3 
Hidde Balk (M, 28250370)
Simon Ririhena (M, 16248619)
Lisa Siedenburg (V, 22892613)

3e klasse (gem. 13,76) - UGCHELEN 4
Inge van Vemde (V, 14902249)
Miriam van Houten (V, 12786624)
Nick van Burkum (M, 15674843)
John Leegte (M, 12933368)
Lucienne van Luijt (V, 11371889)

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
1e klasse (Ervaren Junioren) - UGCHELEN 1
Ruben v Heijningen (M, 35553448)
Eva Schenning (V, 30491975)
William Kok (M, 30912806)

2e klasse (Voorheen Groen 1) - UGCHELEN 2
Aniek Veluwenkamp (V, 35634642)
Daphne Schenning (V, 30491983)
Stan de Witte (M, 35778849)

4e klasse (Beginners) - UGCHELEN 3
Lois Colenbrander (V, 35778954)
Robin Schipper (V, 35771402)
Lisa Chen (V, 37143298)
Malou Rootjes (V, 36063592)

Gemengd Zondag
7e klasse (gem. 15,61) - UGCHELEN 1 
Josefine Flipse (V, 30371635)
Thomas Dekker (M, 31026974)
Tobias Kok (M, 31840604)

8&9-Tennis 17+ Zondag Middag
2e klasse (Geen wedstrijdervaring) - UGCHELEN 1
Nick Bohnsack (M, 37117351)
Jeffrey van Bruggen (M, 37221787)
Witse Kuiper (M, 31741606)
Nicole van Rooijen (V, 19813287)
Jeanet Velderman (V, 36933503)
Herma van der Linde (V, 36882941)