Bestuur en commissies

Hieronder een overzicht van het bestuur en de commissieleden.
Als er meerdere commissieleden zijn vermeld bij dezelfde commissie, verwijst het emailadres niet naar de persoon vóór het adres, maar naar een willekeurig persoon van deze commissie.
Een uitzondering hierop zijn de vertrouwenspersonen. Deze zijn vermeld met hun eigen telefoonnummer.

Bestuur
Voorzitters Ronald van den Berg
Bert Oosterhof (vice-voorzitter)
[email protected]
Secretaris Nienke Koenders [email protected]
Penningmeester Herbert de Jong [email protected]
Algemene bestuurslid Erik Linden  
Commissies
Accommodatiecommissie

Thijs ten Kleij
Peter Mulder
Rik van Westerveld
Henk Oortwijn

[email protected]
Barcommissie

Richard Flink
Eugenie Folkerts
Rob van Gijzen
Frits Jansen
Bert Oosterhof
Eduard Winterman
Henny Schut
Gijs Ratelband
Kawah Man

[email protected]
Handymanteam Marti Bisseling
Adriaan Goeman
Chris de Grip
Wim Rademaker
Henk  Mulder
John Nijst
John Ogink
Henk Oortwijn
Fred Schaart
Otto Wolf
Rob Wolf
Ed de Bont
Joop Rouwenhorst
Gert van Kampen
Jan Thomassen
[email protected]
Jeugdcommissie

Harmjan Gerritsen
Hidde Balk
Ruud van Heijningen
Robert van Bommel
Sophie Kolk

[email protected]
Kauwe Klauwen Toernooi Jaap Jansen
Liz Bos
[email protected]
Ledenadministratie Ingrid Bron [email protected]
Ledenwerving Manoek van Pomp
Gabrielle Kaptein
[email protected]
Redactie nieuwsbrief/website Frances Gerritsen
Jessica van Westerveld
[email protected]
Sponsorcommissie Vacature [email protected]
Sterren 10-daagse Gabrielle Kaptein
Inge van Vemde
[email protected]
Technische commissie Peter Bosch
Annemarie Simons
Ellen Maassen
[email protected]
Tennistrainers

Joey Joosten
Kai Arnolds
Lennart Strik

[email protected]
Thuisblijvers toernooi Jan te Koppele
Gert Wassink
[email protected]
Toernooicommissie

Remco Boogaard
Richard de Wit
Juanita Mulder
Yoran van den Berg
Esther Reyneveld

[email protected]
Vertrouwenspersonen Frank Hofland
06 204 28 156

Annemarie Simons
06 537 807 95

 

Webmaster Rik van Westerveld [email protected]
Welkomstcommissie Eugenie Folkerts
Eduard Winterman
[email protected]
     
Erelid Fred Schaart  
Leden van verdienste

Gerry Demmenie (oud-lid)
Gerrit Konink
John Nijst
Johan Ribbink †
Lenneke Schiereck
Jan de Witte †
John Ogink
Henk Mulder

 

 

 

 

<body> <p>In deze pagina wordt gebruik gemaakt van frames. Dit wordt echter niet door uw browser ondersteund.</p> </body>